w Narciarstwie Alepejskim - już wkrótce piętnasta edycja zawodów
PTI wspólnie z firmą LGBS Polska sp. z o.o. organizuje XV Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie Alpejskim. Mistrzostwa odbędą się w sobotę 14 lutego 2015 r. na stokach Skrzycznego w Szczyrku. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.


Mistrzostwa Polski Informatyków (MPI) mają swoją tradycję i cieszą się uznaniem wśród osób związanych z branżą IT. Są wśród nich managerowie wysokiego i średniego szczebla, zarządzający zarówno w firmach komercyjnych, jak i instytucjach sektora publicznego. Wśród startujących zwykle nie brakuje także prominentnych przedstawicieli świata nauki związanych z informatyką. Wydarzenie ma przede wszystkim znaczący wymiar towarzyski, gdyż zarówno w plenerze, jak i w trakcie uroczystej kolacji kończącej zawody, istnieje możliwość swobodnych rozmów i wymiany poglądów. Zazwyczaj relacja prasowa z tej imprezy zamieszczana jest w jednym z periodyków związanych z branżą.

Tegoroczna edycja MPI będzie rozgrywana we wszystkich kategoriach wiekowych i klasyfikacjach wskazanych w regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej: www.mpi.pti.org.pl. Mistrzostwa rozegrają się na trasie FIS na stokach Skrzycznego. MPI otrzymały Patronat Polskiego Związku Narciarstwa. Czekamy na udzielenie Patronatu Honorowego od Burmistrza Szczyrku i Przewodniczącego Rady Miejskiej w Szczyrku. XV Otwarte Mistrzostwa Polski Informatyków w Narciarstwie Alpejskim objęła patronatem medialnym Telewizja Polska S.A. Oddział w Katowicach.

 

Zapraszamy do składnia deklaracji udziału w Mistrzostwach w terminie do 15.01.2015 za pomocą formularza rejestracyjnego na stronie internetowej Mistrzostw http://www.mpi.pti.org.pl/formularz/formularz_2015.php. Szczegóły organizacji wydarzenia zostaną zamieszczone na stronie internetowej www.mpi.pti.org.pl w terminie późniejszym.

Zapraszamy Sponsorów!
Zawody MPI będą rozgrywane w sobotę 14 lutego 2014, przy dużej frekwencji zarówno zawodników, osób towarzyszących jak i innych narciarzy. Będzie zapewniony dobry przekaz informacji promującej sponsorów. Materiały reklamowe mogą być umieszczane w hotelu META w trakcie rozdania nagród i uroczystej kolacji. Każdy ze sponsorów zostanie wymieniony w trakcie podsumowania imprezy i rozdania nagród oraz na stronie internetowej PTI. Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt z Biurem Zarządu Głównego PTI, tel. 0/22 838 47 05, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


 • HP-sponsor-255
 • LogoMNiSW x800
  Konferencja została dofinansowana przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w ramach programu związanego z realizacją zadań upowszechniających naukę (decyzja nr 530/P-DUN/2015 z dnia 27 stycznia 2015 roku)
 • Patronat
  Logo KI SIO
 • Patron medialny
  logo3 biuletyn PTIwm2
 • Patron medialny
  logo1 Przeglad Org
  logoREQ v235x72 1
 • Patron 

  SIW logo 235
 • Patron medialny
  logo bpmstan 223